Wszystkie aktualności firmowe w jednym miejscu!

aktualności.

bądź na bieżąco.

Duch zespołowy oraz podejście partnerskie stanowią istotną część naszej tożsamości. W firmie staramy się być nie tylko współpracownikami, ale też kolegami.

Nasze służbowe sprawy są ważne, ale zawsze staramy sie znaleźć miejsce na rozwijanie pasji i dobrą zabawę. Lubimy spędzać wspólnie czas nie tylko w pracy. Wydarzenia sportowe i imprezy okolicznościowe, które organizujemy dla naszych ludzi, pomagają w budowaniu naszych relacji i wzmacnianiu ducha zespołowego.

SPEEDWAY MOTOR LUBLIN 2022

#LublinToŻużel

Z radością informujemy, że altest wspiera lubelski klub żużlowy Speedway Motor Lublin. Zachęcamy do wspólnego kibicowania i do zobaczenia na trybunach!

Facebook Speedway Motor Lublin

#LublinToŻużel
#SpeedwayMotorLublin
#altest

SORAGA | 23.02.2022

Włoskie alpy 2022

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch, gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca.

W styczniu 2022 roku zorganizowany został wyjazd do miejscowości Soraga w celu szlifowania umiejętności narciarskich naszej firmy 🙂

Hungaroring | 31.07.2022

Węgierska runda F1 2022

W końcówce lipca 2022 udało się nam zorganizować wyjazd na wyścig Formuły 1 GP Węgier. Tor mieści się niedaleko Budapesztu i jest jednym z najbardziej popularnych  wyścigów dla kibiców z polski. W firmie mamy kilku fanów zmagań królowej motosportu i pomimo złej pogody na torze, wyjazd zakończył się sukcesem 🙂

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w